featured

Kırklareli’nde Banka Promosyonu İçin Sağlık Sendikaları Güç Birliği Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok ilde olduğu gibi Kırklareli il sağlık müdürlüğü ‘de Banka promosyonlarının güncellemesi konusunda atağa kalktı.

Sendikaların talepleri doğrultusunda İki ayrı bankayla olan maaş anlaşmasının promosyon güncellemesi için yazılı olarak başvurdu. Fakat bankaların üzerinden bir ay geçmesine rağmen gerekli cevabı vermemesi üzerine sendikalar bir araya gelerek çözüm noktasında istiharede bulundular.

Sağlık Liyakat-Sen adına Genel Başkan Vekili Murat YILDIZ ve il Başkanı Hüseyin DURAK, Sağlık-Sen adına İl Şube Başkanı Asım GÜNERHAN, Türk Sağlık-Sen adına ise İl Şube Başkanı Yüksel KAHYAOĞLU katıldı.

Sağlık Liyakat-Sen Genel Başkan Vekili YILDIZ

“Tüm sağlık çalışanlarının merak ve heyecanla sonuçlanmasını beklediğinin farkındayız, bizlere düşen sağlık çalışanlarımızın Hak ettiği promosyon güncellenmesi veya feshin yapılarak biran evvel gerçekleştirilmesi konusunda İl Sağlık Müdiresi Sayın Çiğdem CERİT’le sureci takip ederek en iyi bir şekilde kazanım sağlamaktır.

Tüm Kırklareli sağlık çalışanlarımız bilsin ki sendikalar olarak Türk Sağlık-Sen, Sağlık-Sen ve Sağlık Liyakat-Sen olarak Banka promosyon güncellenmesi veya feshi sonrası en iyi kazanımın sağlanması için konunun yakın takipçisi olacağımızdan şüpheleri olmasın, ayrıca çalışanının her daim yanında olan İl Sağlık Müdiresi Sayın Çiğdem CERİT ‘ede teşekkür ederiz” Dedi.

https://saglikcalisanlarininsesi.com/

Kırklareli’nde Banka Promosyonu İçin Sağlık Sendikaları Güç Birliği Yaptı!
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!