featured

NEDEN ? SAĞLIK LİYAKAT-SEN

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MİSYONUMUZ;

17 Nisan 2019 tarihinde yeni bir sendikal anlayışla Sivil Toplum Kuruluşu olarak, Sağlık ve Sosyal Hizmet iş kolunda çalışanlarımızın sorunlarını ve taleplerini her platformda sesine ses olmak amacıyla; Tüm siyasi partilere eşit mesafe olup, Hiçbir siyasi partinin ön yada arka bahçesi değiliz. Adından da anlaşılacağı üzere işinin ehli, bilgili, birikimli, eylem, söylem ve tavırları ile başarılı haktan ve doğrudan yana tavır alan bir sendikal anlayışın adına SAĞLIK LİYAKAT- SEN denir.
VİZYONUMUZ;

Emeğin kutsal olduğuna inan, hak edene hak ettiğinin verilmesini savunan , sendikal anlayıştır. Doğru kimden gelirse gelsin, destekleyen yanlış en yakınından bile gelse onunla mücadele eden sendikadır.
MANİFESTOMUZ;

Sağlık Bakanlığı ve tüm kurum ve kuruluşlar’da maalesef birçok meslek guruplarına mali ve sosyal haklar tanınırken , diğer çalışanlarımızın mali ve ekonomik haklardan mahrum edilmesi, yok sayılması, ötekileştirilmesi asla kabul edilir bir durum değildir. Sınıf ayrıt etmeksizin kapsaması gerektiğini savunan Sendikanın adı SAĞLIK LİYAKAT-SEN ’dir.
Devletine, Milletine , Bayrağına ve Toplumun değerlerine bağlı bir sendikal anlayış adına SAĞLIK LİYAKAT-SEN denir .

SAĞLIK LİYAKAT- SEN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TOPLANMA ADRESİDİR. SİZİN SENDİKANIZ….

NEDEN ? SAĞLIK LİYAKAT-SEN
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!