featured

Sağlık Çalışanları Covid-19 Salgını İle Mücadele Eden Kahramanlardır !!!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağı okuyamayan dünde kalan zihniyetlerle ülkemize zarar vermiş , zarar vermeyde devam etmektedir. Biz bize yeteriz mülkiye anlayışından ziyade, biz bize yeteriz Türkiye anlayışını benimseyen mülki amirler istiyoruz. Covid-19 Salgını İle Canla Başla Mücadele Eden, Tüm İmkânsızlıklara Rağmen Her Türlü Riski Göze Alarak Görevini En İyi Şekilde Yapabilmek İçin Uğraşan Sağlık Çalışanlarının Suçlu İlan Edilmesini Kınıyoruz.

Verdikleri Emeğin, Bulundukları Fedakârlığın Asla Karşılığını Ödeyemezsiniz. Covid-19 Salgının Kahramanları Sağlık Çalışanlarını Zan Altında Bırakamazsınız.

Zonguldak Valisi ve Tüm Valilerimiz Bilmeliler Ki, Zonguldak’ta Değil Tüm Türkiye’de Kendilerinden Kaynaklanmayan Eksiklikleri Fedakârlıkları İle Kapatmaya Çalışan, Kişisel Önlemlerini Tüm Olumsuzluklara Karşı En Üst Düzeyde Alan Tüm Sağlık Çalışanlarımız Bunun Bedelini Covid-19’a Yakalanarak Ödemektedirler.‬

Lütfen Sağlık Çalışanlarını Suçlamak Yerine, Onların İhtiyaçlarını Karşılamaya ve Halkımızın Sosyal İzolasyona Uymalarını Sağlayalım.

Mehmet DEMİREL

SAĞLIK LİYAKAT SEN

GENEL BAŞKANI

Sağlık Çalışanları Covid-19 Salgını İle Mücadele Eden Kahramanlardır !!!
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!