featured

SAĞLIK LİYAKAT-SEN’DEN AÇIKLAMA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİ SINAVINDA BAŞARILI SAYILAN PESONELİN ÖNÜNDEKİ MÜLAKAT KALDIRILMALI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Genel Başkan Yardımcısı Murat Yıldız Sağlık Liyakat Sen adına açıklamada bulundu.
Bulaş etkisini en aza indirmek için hayatları uğruna önce insan sağlığını düşünen sağlık çalışanlarımız , pandemi süresince manen ,madden ve psikolojik olarak yıpranmışlar ve yıpranmaya devam ediyorlar.
Sağlık çalışanlarımızın bu zor süreçte moral ve motivasyona ihtiyacı vardır. Son genelge ile izin, emeklilik, atamalar ikinci bir emre kadar durulmuş ve her daim görevlerinin başında olması istenmiştir.
Buradan Sağlık Bakanımız sayın Fahrettin KOCA ve Sağlık Bakanlığı bürokratlarına: Bu zor süreçte gövdelerinin başında olan taşın altına elini koyan sağlık çalışanlarımızın 4 Ekim 2020 tarihinde yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavında 60 baraj puanı alan sağlık çalışanlarımıza mülakatsız çalıştığı kurumlarda görevlerine başlaması, yıllardır açılmayan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliğinde mağduriyetlerin önüne geçilmiş olacaktır.

SAĞLIK LİYAKAT-SEN’DEN AÇIKLAMA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİ SINAVINDA BAŞARILI SAYILAN PESONELİN ÖNÜNDEKİ MÜLAKAT KALDIRILMALI
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!