Başkan DEMİREL ‘den 23 Nisan Mesajı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SAĞLIK LİYAKAT-SEN Genel Başkanı Mehmet DEMİREL 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Mesajında “23 Nisan 1920 Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir. Tarihimizde önemli bir dönüm noktası olan 23 Nisan 1920, varlığına kastedilen yüce Türk Milletinin uyanışını; esaret zincirlerini kırıp, bağımsızlık için şahlandığı günü simgelemektedir.  Çocuklarımıza yaşatacağımız bayram sevinci onların ulusal egemenlik bilinci ve ulusal egemenlik değerleriyle bütünleştiğinde değer kazanacak ve anlam bulacaktır. Sevgili çocuklar biliniz ki bayrağını vatanını milletini ailesini ve arkadaşlarını seven çocukları mutlu bir gelecek bilimde teknolojide çağı yakalamış hatta çağın üstüne çıkmış bir Türkiye beklemektedir. Bayramınız kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Başkan DEMİREL ‘den 23 Nisan Mesajı

Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!