Sağlık Liaykat-Sen Sendikası olarak Sağlık Çalışanlarımıza Sınavsız Unvan ve Görevde Yükselmeyi birdefaya mashsus talep ediyoruz.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Neden : Sağlık Liaykat-Sen Sendikası olarak Sağlık Çalışanlarımıza Sınavsız Unvan ve Görevde Yükselmeyi birdefaya mashsus talep ediyoruz.
Pandemi öncesinde her cephede hayatları uğruna Depremde, Selde, Karda,Kışta, onlar öndeler
Yeri geldi şiddete uğradılar ama meslekleri uğruna büyük bir aşk ile önce insan sağlığı düşüncesi ile hayatlar kurtardılar .
Ülkemiz zor zamanlarda geçiyor .
3 aya yakındır tüm kamu kurum ve kuruluşlar Covid 19 salgınında büyük bir özveri ile mücadelelerini sürdürüyorlar ve sürdürmektedir.
Bu kurumların başında ise Kahraman Sağlık Camiyasi gelmektedir.
Bu savaş sürecinde etkilenen , hayatlarını kaybeden Sağlık Çalışanlarımız oldu maaalesef, herzaman dualarımızda ve kalbimizde olacaklar. Ruhları şad olsun.
Bu salgın süresince 7 bine yakın tüm sağlık çalışanlarımız etkilendi, bu süreçte etkilenmeye de devam edecektir.
hayatlarını feda etmek ugruna yılmadan büyük bir aşk ile bu zor sürecin üstesinden gelecekler.
Tüm sağlık çalışanlarımız Türkiye’ye Nefes olurken Sivil Toplum Kuruluşlarına büyük görevler düşmektedir.
Artık Sağlık Çalışanlarımızın taleplerini iletmek , Yetikililere bildirmek , Çözüm noktasında Develtimiz ile taşın altına elimizi koymanın zamanı gelmiştir.
Buradan yıllardır açılmayan Unvan Değişikli ve Görevde Yükselme Sınavına tabi olmadan Tüm Sağlık Çalışanlarımızın Talepleri dogrultusunda bir defaya mahsus verilmesi artık elzem bir hal almıştır.
Gelin hep birlikte Sağlık Çalışanlarımızın bu yarayan kanasına çözüm noktasında nefes olalım.
Sağlık Bakanımız ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin bu konuda duyarsız kalmayacağını düşünmekteyim.
Mehmet DEMİREL
Sağlık Liyakat-Sen
Genel Başkanı

Sağlık Liaykat-Sen Sendikası olarak Sağlık Çalışanlarımıza Sınavsız Unvan ve Görevde Yükselmeyi birdefaya mashsus talep ediyoruz.
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!