featured

SAĞLIK BAKANIMIZA AÇIK MEKTUBUMUZDUR…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


SAĞLIK BAKANIMIZA AÇIK MEKTUBUMUZDUR…

Sınavsız Unav Değişikliğini Milli Eğitim Bakanlığı çalışanlarına jest yaptı ve sınavsız unvan değişikli hususunda telep topluyor .
Uzun Yıllardır Sağlık Çalışanlarımız Unvan ve Görevde Yükselme Sınavını büyük umutla bekledi ve pandemi öncesi ilan edilen unvanlara müracaatlar yapıldı.
Nisan ayında pandemi nedeni ile sınav ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Elbette ülkemiz zor ve sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz,
Sağlık Çalışanları bu zor süreçte manevi olarak olumsuz etkilenmiştir.
Olumsuz etkilenme sebebi ile sınavlara konsantre ve başarılı olmama düşüncesine kapılarak morallerinin ve psikolojilerinin bozulmasina sebep olmustur.
Sayın Bakanım ; Yapmış olduğunuz basın toplantısında 7 bin saglik çalışanlarımızın enfekte olduğunu üzülerek açıklama yapımış, bu zor süreçte tum sağlık çalışanlarımızın haklarının ödeyemeyeceğini her birinin değerli ve kiymetli olduğunu , Sağlık Çalışanlarımız için Sağlık Bakanlık olarak her türlü adımların atılmasının tarafınızca öneme haiz olaması sebebi ile sağlık çalışanları tarafından büyük heycan oluşmasına sebep olustur.
Sayın Bakanım ; Canını dişine takan Sağlık Çalışanlarımıza bir defaya mahsus olmak üzere unvan ve kadrolara uyan Saglik Çalışanlarımıza jest yapılmasını talep ediyoruz.

Mehmet DEMİREL
Sağlık Liyakat-Sen
Genel Başkanı

SAĞLIK BAKANIMIZA AÇIK MEKTUBUMUZDUR…

Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!