Sağlık Liyakat-Sen Genel Başkanı Mehmet DEMİREL’den Anneler Günü Mesajı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Liyakat-Sen Genel Başkanı Mehmet DEMİREL Anneler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. 

Genel Başkan Mehmet DEMİREL mesajında;

“Hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimizdir. Hayatla aramızdaki en güçlü bağ olan annelerimiz, sevgisini ve sıcaklığını her zaman aradığımız, yeri doldurulamaz varlıklarımızdır.

Bize sevmeyi öğreten, bizleri güçlü kılan, takdir edilecek ve imrenilecek bir tahammülle yetişmemizi sağlayan annelerimiz; iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olarak şüphesiz hayatla aramızdaki en güçlü bağdır.

Sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan annelerimizin, üzerimizdeki emeklerinin ne denli büyük olduğu herkesin bildiği bir gerçektir. Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.

“Cennet Annelerin ayağı altındadır” anlayışı ile Annelerimizi her zaman baş tacı yapmamız gerekir.

Annelerimiz hayat süresi boyunca yanımızda olup bizi nasıl yalnız bırakmadılarsa, bizler de onların yanında olmalı, ömürlerinin sonuna kadar onları, mutlu ve huzurlu kılmalı, evlat sevgisini en güzel şekilde onlara yaşatmalıyız. Sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeli, onların ne kadar kıymetli olduklarını, kendilerine daima hissettirmeliyiz.

En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. 

Anneler Gününün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunacağı inancıyla; büyük bir emekle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren anneler ve gazi anneleri başta olmak üzere, tüm annelerin, anne adaylarının ve yüreği annelik duygusuyla dolu kadınlarımızın anneler gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir gelecek temenni ediyorum” dedi.

Sağlık Liyakat-Sen Genel Başkanı Mehmet DEMİREL’den Anneler Günü Mesajı
Giriş Yap

Liyakatli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!